Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
07:10
InterMezzo
09:00
Didier Lockwood Quartet - Jazz in Marciac
10:00
Wynton Marsalis Septet - Jazz in Marciac
11:00
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
12:00
InterMezzo
13:00
Gustavo Dudamel conducts Mahler at the Paris Philharmonie
14:45
Orchestre philharmonique de Monte-Carlo and Kazuki Yamada: Debussy, Liszt, Ravel
16:25
InterMezzo
16:50
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
18:20
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Copland, Gershwin, Berlioz
20:00
InterMezzo
20:30
Orchestre Philharmonique Royal de Liege : Mendelssohn
21:20
Gustavo Dudamel conducts Beethoven and Wagner at the Paris Philharmonie
22:50
InterMezzo
00:00
La Boheme by Puccini at the Liceu
01:50
InterMezzo
04:00
CHARLES TOLLIVER MUSIC INC. at Banlieues Bleues
05:00
R. Negro, E. Parisien, M. Rabbia - Europa Jazz
05:55
Erik Truffaz Quartet - Jazz sous les pommiers
07:25
InterMezzo
09:00
Gustavo Dudamel conducts Mahler at the Paris Philharmonie
10:45
Orchestre philharmonique de Monte-Carlo and Kazuki Yamada: Debussy, Liszt, Ravel
12:25
InterMezzo
13:00
Romeo & Juliet by Goyo Montero, Teatro Real, Companía Nacional De Danza.
14:45
Carmen by Johan Inger, Compania Nacional de Danza
16:15
InterMezzo
17:00
Orchestre Philharmonique Royal de Liege : Mendelssohn
17:50
Gustavo Dudamel conducts Beethoven and Wagner at the Paris Philharmonie
19:20
InterMezzo
20:00
Andris Nelsons and the Gewandhaus Orchestra: Schleiermacher, Berg, Mendelssohn
22:00
Das Rheingold by Wagner at the Liceu in Barcelona
00:40
Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphony No. 7, Violin concerto No. 2
02:30
Prokofiev's Anniversary with Valery Gergiev and the Mariinsky Theatre Orchestra
04:40
InterMezzo
04:50
Joel Harrison - Winter Jazz Fest
05:40
Susanne Abbuehl at Jazz Onze+ festival
06:40
Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette
07:45
InterMezzo
09:00
Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphonies No.14 & 5
10:40
Valery Gergiev conducts Rachmaninov and Scriabin with the Mariinsky Orchestra
12:40
InterMezzo
13:00
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
14:00
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
15:00
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
16:00
InterMezzo
16:35
Yaroslavna - Mariinsky Ballet
18:05
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theater Ballet
20:02
InterMezzo
20:30
Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphonies Nos.4 & 9, Piano Concerto No.1
22:35
Prokofiev's Anniversary with Valery Gergiev : Piano Concertos 3, 4 & 5
01:45
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
02:40
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
03:35
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
04:40
InterMezzo
05:00
Ed Motta at the New Morning