Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
08:30
Fallen by A. Skeels, Return to Nothingness by N. Horecna - Grand Théâtre de Geneve Ballet
09:40
Wahada by Abou Lagraa - Grand Théâtre de Geneve Ballet
10:50
InterMezzo
12:30
Norma by Vicenzo Bellini at Teatro La Fenice
15:10
InterMezzo
16:30
Manon Lescaut by Puccini - Opéra royal de Wallonie-Liege
18:35
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
19:35
Rauf Abdullayev - Documentary
19:42
InterMezzo
20:30
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
21:50
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
23:05
InterMezzo
23:30
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival International de Jazz de Montréal
00:10
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
01:45
Youn Sun Nah - Festival International de Jazz de Montreal
02:50
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
03:45
Jazz legends - Trio Earl Hines, Roland Haynes & Wallace Bishop
04:30
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
05:45
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
06:40
InterMezzo
08:30
Hamlet by Ambroise Thomas at the Opéra-Comique
11:20
InterMezzo
12:30
The four concertos by György Ligeti
13:35
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
14:45
InterMezzo
16:30
Kristjan Järvi and the Baltic Sea philharmonic: Prokofiev, Stravinsky, Pärt, Gelgotas
18:40
Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
20:05
InterMezzo
20:30
BA/rock by Jeroen Verbruggen - Grand Théâtre de Geneve ballet
21:44
The Nutcraker by Jeroen Verbruggen - Grand Théâtre de Geneve Ballet
23:15
InterMezzo
23:30
Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
00:30
Jazz legends - Lionel Hampton
01:30
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
02:35
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
03:30
Orlando Poléo - Jazz a Foix
04:25
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
06:00
Jazz legends - Roland Kirk Quartet
06:30
InterMezzo
08:30
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
09:40
Jean-Claude Casadesus, Alexandre Bloch, Nemanja Radulovic and the Orchestre National de Lille: Berlioz, Parra, Khachaturian, Stravinsky
11:45
InterMezzo
12:30
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Christoph Eschenbach: Haydn, Schumann
14:20
Penderecki conducts Penderecki and Krejčí at the Prague Spring Festival
15:50
InterMezzo
16:30
Jazz legends - Lionel Hampton
17:30
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
18:05
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
19:05
InterMezzo
20:30
Rameau: Les Boréades at the Opéra de Dijon
23:11
InterMezzo
23:30
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
00:25
Richard Bona & Mandekan Cubano - Montreux Jazz Festival
01:30
Jazz legends - Roland Kirk Quartet
02:00
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
03:00
Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montréal
03:50
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
04:40
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
05:50
InterMezzo