Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Miš maš
09:40
Videospot dneva
09:45
Napovedujemo
09:50
Popotniške razglednice, Vietnam
10:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:15
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Naj viža, Ans. Petra Finka, Ans. Galop
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (229)
18:20
Nanovo
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2547. VTV magazin regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Veliki koncert ob 20. obletnici skupine Mi2, posnetek 2. dela koncerta
21:50
Napovedujemo
21:55
Jutranji pogovori
23:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:50
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Miš maš
09:40
Ustvarjalne iskrice (228), Vesoljček
09:55
Napovedujemo
10:00
2546 VTV magazin regionalni informativni program
10:20
Kultura, Kultura, informativna oddaja
10:25
2547 VTV magazin regionalni informativni program
10:45
Kultura, informativna oddaja
10:50
Pust nekoč in danes
11:50
Iz glasbenega arhiva: Parni valjak, 1. del
13:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:40
15-05. Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Pokukajmo v kulturni dom
18:30
Videospot dneva
18:35
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Naj viža, Ans. Petra Finka, Ans. Galop
21:15
Napovedujemo
21:20
Jutranji pogovori
22:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:15
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2547. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
POP CORN
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Regionalne novice
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Naš materni jezik
21:00
Regionalne novice
21:05
Veliki koncert ob 20. obletnici skupine Mi2, posnetek 2. dela koncerta
22:30
Napovedujemo
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:00
Videostrani, obvestila