Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

RTS Sat
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Vesti
09:06
Žikina šarenica
10:00
Vesti
10:05
Žikina šarenica
11:00
Znanje imanje, aktuelno dokumentarni program
12:00
Dnevnik
12:15
Sportski dnevnik
12:20
Balkanskom ulicom: Saša Popović, prvi deo
13:05
SAT: Pumpe i boce za auto-gas na testu
13:50
RTS ordinacija
14:55
Vesti
15:05
Iza naslova:Bolero,muzički program,r.
15:15
Medijska mreža srpske dijaspore: Spona, program za dijasporu,r.
15:42
Tv minijatura: Simfonija obolika
15:59
Jugoslavija u ratu 1941-1945:Srbija-proleće,dokumentarni program,r.
17:04
60 najlepših narodnih pesama
18:27
Sasvim prirodno: Moderne zanatlije - koža
19:00
Slagalica, kviz
19:30
Dnevnik
20:05
I: Miodrag Radovanovic, Milutin Milosevic, Boris Milivojevic, Gordan Kičić; S: Đorđe Kadijević, Živorad Žika Lazić; R: Đorđe Kadijević
21:13
Tv teatar: Lepeza Ledi Vindermir
22:43
Bjelo dugme, muzički program
23:05
Dnevnik
23:25
Mira Adanja Polak-ekskluzivno:zabavni program
23:55
Point blank-gitarologija,muzički program,r.
00:50
Balkanskom ulicom:zabavni program,r.
01:20
Sasvim prirodno, reportaža,r.
01:48
Spona, repriza
02:18
Slagalica, kviz, r.
02:45
Jugoslavija u ratu 1941-1945:Srbija-proleće,dokumentarni program,r.
03:00
Vesti (04.00,00)
03:52
Muzika za zaljubljene, filmske melodije
04:40
I: Miodrag Radovanovic, Milutin Milosevic, Boris Milivojevic, Gordan Kičić; S: Đorđe Kadijević, Živorad Žika Lazić; R: Đorđe Kadijević
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Vesti
09:05
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
09:50
Nešto lepo, r
10:00
Tako stoje stvari
12:00
Dnevnik
12:15
Sport plus
12:25
Vreme, Stanje na putevima
12:30
Slagalica, kviz, r.
12:50
Verski kalendar,aktuelno dokumentarni program,r.
13:00
Koridori,aktuelno dokumentarni program,r.
13:30
Profesionalci: Doc. dr Mihailo Jovanović
14:00
Lov i ribolov: Od Novog Bečeja do Slankamena
14:30
I: Dragan Bjelogrlić, Nataša Tapušković, Tanja Bošković, Nada Macanković, Dragomir Čumić; S: Novak Novak, Ivana Dimić, Balša Đogo; R: Goran Gajić, Miroslav Lekić, Balša Đogo, Ivan Živković
15:10
Ovo je Srbija
15:55
Slovarica, program za dijasporu,r.
16:05
Ružne reči,program za decu
16:20
Vreme muzike,program za dijasporu
16:50
Biseri i povelje - Nemanjići
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:35
Beogradska hronika
18:25
Slagalica, kviz
18:45
Datum,dokumentarni program
18:55
Srbija na vezi-regioni, program za dijasporu
19:30
Dnevnik
20:05
I: Vojin Ćetković, Dragan Jovanović, Dubravka Mijatović, Tanasije Uzunović, Ljubinka Klarić; S: Radoslav Pavlović, Ivana Dimić; R: Marko Marinković
21:00
Velika iluzija
21:35
Mira Adanja Polak-ekskluzivno, zabavni program,r.
22:00
I: Nebojša Ilić, Milica Mihailović, Mima Karadžić, Anja Mit, Miloš Samolov; S: Mila Mašović; R: Milan Karadžić... U centru priče je bračni par Zdravković, violinist Ivan , član simfonijskog orkestra u Beogradu, miran i rafiniran čovjek i njegova supruga Milica , slikarica i pobornik zdravog života. Oni su odlučili prodati stan na Dorćolu, pobjeći od velegrada i preseliti u kuću u Brestoviku, u potrazi za mirnijom sredinom sa ogromnom željom da konačno postanu roditelji. Serija se na komičan način bavi ljudskim karakterima, a kakvi oni mogu biti najbolje se vidi kada se sudare gradski i seoski mentalitet i pripadnici različitih generacija.
22:35
Dnevnik
22:55
Kulturni dnevnik
23:15
Sportski dnevnik
23:25
Autoportret: Portret umetnika u mladosti, Stevan Filipović
23:55
Biseri i povelje: Žezlo Svetog Save, emisija iz kulture, r
00:00
Oko
00:30
Sve boje života,opšteobrazovni program
00:55
Kulturni centar
02:00
Vesti(03.00, 04.00, 05.00 po00)
02:20
Srbija na vezi-regioni,program za dijasporu,r.
02:45
Slagalica, kviz, r.
03:10
Filmska čarolija-Simfonijski orkestar RTS,muzički program,1.deo,r.
04:03
I: Dragan Bjelogrlić, Nataša Tapušković, Tanja Bošković, Nada Macanković, Dragomir Čumić; S: Novak Novak, Ivana Dimić, Balša Đogo; R: Goran Gajić, Miroslav Lekić, Balša Đogo, Ivan Živković
04:35
I: Nebojša Ilić, Milica Mihailović, Mima Karadžić, Anja Mit, Miloš Samolov; S: Mila Mašović; R: Milan Karadžić... U centru priče je bračni par Zdravković, violinist Ivan , član simfonijskog orkestra u Beogradu, miran i rafiniran čovjek i njegova supruga Milica , slikarica i pobornik zdravog života. Oni su odlučili prodati stan na Dorćolu, pobjeći od velegrada i preseliti u kuću u Brestoviku, u potrazi za mirnijom sredinom sa ogromnom željom da konačno postanu roditelji. Serija se na komičan način bavi ljudskim karakterima, a kakvi oni mogu biti najbolje se vidi kada se sudare gradski i seoski mentalitet i pripadnici različitih generacija.
05:05
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Vesti
09:05
Prvaci sveta, r.
10:00
Tako stoje stvari
12:00
Dnevnik
12:15
Sport plus
12:25
Vreme i stanje na putevima
12:30
Slagalica, kviz, r.
12:50
Verski kalendar,aktuelno dokumentarni program,r.
13:00
Srbija na vezi-regioni,program za dijasporu
13:30
Građanin
14:00
Od zlata jabuka,aktuelno dokumentarni program
14:30
Ovo je Srbija
15:25
Slovarica:program za dijasporu,r.
15:40
Ružne reči,program za decu
15:55
Vreme muzike,program za dijasporu
16:20
Beogradska hronika
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
18:25
Slagalica, kviz
18:45
Datum,dokumentarni program
18:55
Medijska mreža srpske dijaspore:Srpska razglednica iz Amerike, program za dijasporu
19:55
Dnevnik
20:05
I: Vojin Ćetković, Dragan Jovanović, Dubravka Mijatović, Tanasije Uzunović, Ljubinka Klarić; S: Radoslav Pavlović, Ivana Dimić; R: Marko Marinković
21:20
Upitnik
22:20
Dnevnik
22:40
Kulturni dnevnik
22:55
Sportski dnevnik
23:05
Oko magazin