Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
08:30
Men's 12.5km Pursuit.
14:15
Men's Slalom 2nd Leg.
14:45
Men's 12.5km Pursuit.
15:15
Women's 10km Pursuit.
17:00
OI: Hiša Slavnih Salt Lake City finale, pon.
18:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ice Hockey, pon.
20:15
Men's Slalom 2nd Leg.
20:40
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
20:45
Men's 12.5km Pursuit.
21:15
Women's 10km Pursuit.
22:30
OI: Hiša Slavnih Salt Lake City finale, pon.
23:30
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ice Hockey, pon.
00:15
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
00:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
02:00
Men's Slalom 2nd Leg.
02:30
Women's 10km Pursuit.
05:30
Men's 12.5km Pursuit.
06:00
Women's 10km Pursuit.
08:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
14:00
Umetnostno drsanje: GP Vancouver, CA, pon.
16:00
Final: Atlanta United (USA) - Portland Timbers (USA).
17:00
Men's 12.5km Pursuit.
17:30
Women's 10km Pursuit.
18:30
Umetnostno drsanje: GP Vancouver, CA, pon.
20:15
Final: Atlanta United (USA) - Portland Timbers (USA).
21:40
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
21:45
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
22:30
Umetnostno drsanje: GP Vancouver, CA, pon.
00:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
01:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
01:30
Men's 12.5km Pursuit.
02:00
Women's 10km Pursuit.
04:30
Umetnostno drsanje: GP Vancouver, CA, pon.
08:30
FMX: Night of the Jumps in Shenzhen, CN, prvič
09:30
Umetnostno drsanje: GP Vancouver, CA, pon.
13:00
FMX: Night of the Jumps in Shenzhen, CN, pon.
15:30
Men's 12.5km Pursuit.
16:00
Umetnostno drsanje: GP Vancouver, CA, pon.
18:00
Final: Atlanta United (USA) - Portland Timbers (USA).
19:15
Men's 12.5km Pursuit.
19:45
Women's 10km Pursuit.
20:10
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
20:15
FMX: Night of the Jumps in Shenzhen, CN, pon.
22:15
Women's 10km Pursuit.
22:45
Final: Atlanta United (USA) - Portland Timbers (USA).
00:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:30
Umetnostno drsanje: GP Vancouver, CA, pon.
02:30
Women's 10km Pursuit.
04:30
Men's 12.5km Pursuit.