Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
La Traviata by Verdi at the Opéra de Paris
10:55
Tchaikovsky and Shostakovich: Piano trios
12:20
InterMezzo
12:30
Marco Spada choreography by Joseph Mazillier and Pierre Lacotte at the Bolshoi
14:40
InterMezzo
16:00
Vasily Petrenko, Gautier Capuçon and the Oslo Philharmonic: Haydn and Tchaikovsky
17:35
Daniele Gatti and the Orchestre National de France : Wagner, Strauss, Ravel
18:40
Janine Jansen, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra : Bruch, Mahler
20:10
InterMezzo
20:30
Katerina Izmailova by Shostakovich at the Bolshoi of Moscow
23:25
InterMezzo
23:30
Chet Baker Quintet, 1964 - Jazz Archive
00:05
Etenesh Wassie/Mathieu Sourisseau and Live Remix by Audun Kleive and Jan Bang at Punkt Festival
00:55
Joe Zawinul solo (1985)
01:50
Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara at Pori Jazz Festival
02:55
Fred Hersch Trio - Jazz sous les Pommiers
04:00
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
The Cleveland Orchestra plays Brahms in Vienna : Symphonies no. 2 & 3
09:40
Myung Whun Chung's farewell concert
11:00
InterMezzo
12:30
Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette
13:30
Becca Stevens at MOODS
14:30
Bilal at MOODS Jazz Club
15:15
InterMezzo
16:00
Alceste by Gluck at La Fenice
18:30
John Adams conducts his works with the Royal Concertgebouw Orchestra
20:15
InterMezzo
20:30
Grigory Sokolov at the Berlin Philharmonie : Schubert, Beethoven, Rameau
22:55
InterMezzo
23:30
Bojan Z & Julien Lourau - Jazz sous les pommiers
00:20
Doug Hammond New Quartet - Porgy And Bess (Vienna. Austria)
01:15
Becca Stevens at the Olympia, Paris
01:50
Joe Zawinul solo (1985)
02:50
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible at Banlieues Bleues
03:55
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
The Golden Age choreography by Yuri Grigorovich
11:50
InterMezzo
12:30
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
16:05
InterMezzo
16:30
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
17:50
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Grolid, Dvořák and Prokofiev
19:35
InterMezzo
20:30
Mariss Jansons conducts Rossini, Shostakovich and Prokofiev at the Concertgebouw
22:00
David Zinman conducts Beethoven with the Tonhalle-Orchester
23:50
Erik Truffaz Quartet - Jazz sous les pommiers
01:20
Roy Ayers - Worldwide festival
02:10
Chucho Valdés Quartet, Alfa Jazz Fest
03:50
Strata East All Star - Banlieues Bleues
04:45
Ella Fitzgerald - Paris 1963 - Jazz Archive
05:10
InterMezzo