Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Festival Sobivanja 2019
09:40
Gorenjska poročila, 5873. informativna oddaja
10:00
Zaključni dogodek Misija zeleni koraki 2019
11:00
Portret ekologinje
11:20
Camping Šobec, raj na zemlji
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Bronja Žakelj, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
7. Izlet mladine na planšarijo Dolga njiva pod Košuto
18:40
Gorenjska poročila, 5874. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Janez Poklukar o novih izzivih, pogovorna oddaja
20:20
34. pohod na Triglav, reportaža
21:00
Zajtrk pr Andreji: Rebeka Dremelj
21:40
Gorenjska poročila, 5874. informativna oddaja
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
22:30
Občinska slovesnost v Kranjski Gori, posnetek prireditve
23:40
Gorenjska poročila, 5874. informativna oddaja
00:00
Stopimo skupaj, dobrodelni koncert iz Tržiča, posnetek
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5874. informativna oddaja
10:00
Med rudarji: Spoznajmo življenje rudarskih prednikov
10:20
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
10:35
7. Izlet mladine na planšarijo Dolga njiva pod Košuto
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija 2019, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Top music, glasbena oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Teden vseživljenjskega učenja, 1. del
21:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
00:00
Najlepše melodije Dalmacije
08:00
Blejski zlati mikrofonček, 2. del prireditve
08:45
Ustvarjalne minute: Naravni čopiči, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
10:00
17. Družabne igre VDC Gorajte 2019
10:30
Zajtrk pr Andreji: Rebeka Dremelj
13:15
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Radovljica, oddaja
13:25
Dobrodošli doma 2019, posnetek prireditve o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Bioenergetik Darko Verbe
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Skrbimo za zdravje: Paliativna oskrba, izobraževalna oddaja
16:30
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Okarina festival 2019
18:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Skozi trpljenje v svobodo, Rab
21:00
Janez Poklukar o novih izzivih, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
21:55
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji
22:20
Dobrodošli doma, posnetek prireditve o zamejcih
23:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
00:00
Moc glasbe nas združuje
01:10
Videostrani