Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Prazniki pri nas
09:40
2606. VTV magazin, regionalni informativni program
10:05
Vabimo k ogledu
10:10
2607. VTV magazin regionalni informativni program
10:35
Mednarodni otroški pevski festival Brežice 2018, 1. del
12:05
Slikarski urok Majde Kurnik
13:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
14:20
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Ivo stropnik, Drevo
18:45
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Naj viža, Šentjurski muzikanti, ans. Brloga
21:15
Napovedujemo
21:20
Pop Corn, Vili Resnik, Urška Majdič Uma
22:20
Jutranji pogovori
23:20
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Ivo Stropnik, Drevo
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2607. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Jutranji pogovori
19:00
Regionalne novice
19:05
Videospot dneva
19:10
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Wasan Shire- Kaj so storili včeraj popoldne
19:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:40
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Pogovor v studiu
21:00
Regionalne novice
21:05
Napovedujemo
21:10
Mednarodni otroški pevski festival Brežice 2018, 2. del
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Wasan Shire- Kaj so storili včeraj popoldne
23:45
Videospot dneva
23:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:10
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Pogovor v studiu
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
Videospot dneva
10:10
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
10:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Skrbimo za zdravje, Lepotna kirurgija
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Pihalni orkester z Omarjem Naberjem
19:00
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Zoran Pevec- Pesnik iz province
19:05
Videospot dneva
19:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2608. VTV magazin, regionalni informativni program
20:30
Dotiki gora,
20:50
Videospot dneva
20:55
Vabimo k ogledu
21:00
Kralj gora in ljudomrznik, gledališka predstava, Poletno gledališče Studenec
23:20
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Zoran Pevec- Pesnik iz province
23:25
Videospot dneva
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Videostrani, obvestila