Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
08:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
09:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič.
10:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič.
11:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
12:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
13:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
14:50
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
16:40
TV Shopping
17:10
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
19:55
Hrvaška liga... Komentator: Uroš Puš.
22:00
Serie A... Komentator: Mitja Hozjan.
22:30
Tour Voile... Komentator: Gregor Žvab.
23:30
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Gregor Gajšek.
01:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:15
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.
06:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.
07:00
Hrvaška liga... Komentator: Uroš Puš.
09:00
Angleški ligaški pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Angleški ligaški pokal... Komentator: Luka Cotič.
12:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
14:00
Državno prvenstvo.
14:10
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
15:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
17:00
TV Shopping
17:30
Angleški ligaški pokal... Komentator: Luka Cotič.
19:25
Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
20:30
Angleški ligaški pokal... Komentator: Luka Cotič.
20:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
22:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
22:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
00:30
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Gregor Gajšek.
02:30
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
04:30
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
06:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
07:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
08:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
09:00
Challenger... Komentator: Gregor Žvab.
11:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
12:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
14:25
Belgijska liga... Komentator: Mitja Hozjan.
16:30
TV Shopping
17:00
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
17:55
Belgijska liga... Komentator: Uroš Puš.
20:00
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
20:25
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
00:30
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
01:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
04:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.