Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Mozart, Dvorak
09:55
John Adams conducts his works with the Royal Concertgebouw Orchestra
11:30
InterMezzo
12:30
Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Säens
14:40
Music against Oblivion at la Sorbonne
15:35
Music at the Auditorium du Louvre: Adam Walker and James Baillieu
16:35
InterMezzo
17:00
The Tsar's Bride, by Nikolai Rimsky-Korsakov at the Bolshoi
20:30
InterMezzo
21:00
The Sound of New York -Vicente Archer
21:30
Dave Holland trio feat. Chris Potter & Obed Calvaire - Zadymka Festival
22:25
Dave Holland 'Prism' - Jazz en TĂŞte
23:30
Avishai Cohen Trio - Nancy Jazz Pulsations
00:40
Bill Carrothers 5tet - Jazz sous les pommiers
02:15
Movie soundtracks by Spike Lee & Terence Blanchard - LOTOS Jazz Festival
03:10
An evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
04:40
The Sound of New York - Damion Reid
05:15
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
09:30
Chick Corea Piano solo
10:20
JoĂŁo Bosco - Malta Jazz Festival
11:20
InterMezzo
12:30
Faust by Charles Gounod at the Teatro real de Madrid
15:45
InterMezzo
16:30
Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
18:00
Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
19:30
InterMezzo
20:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 5
21:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 6
22:35
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 7
23:30
The Sound of New York - Bilal
00:00
Toumani Diabate & Symmetric Orchestra - Banlieues Bleues
00:55
Randy Weston / Billy Harper duet - Banlieues Bleues
02:00
Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montréal
02:50
The Sound of New York - Theo Croker
03:20
Brad Mehldau, Three pieces after Bach
04:40
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Lucia di Lammermoor by Donizetti at the Liceu
11:05
InterMezzo
12:30
Stop Motion by S. Leon & P. Lightfoot | The Statement by C. Pite | Nederlands Dans Theater (NDT 1)
13:30
Garden choreography by Medhi Walerski
14:45
Sum Thoughts | Nederlands Dans Theater (NDT 2)
16:10
InterMezzo
16:30
Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
17:55
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
19:15
InterMezzo
20:30
Le Comte Ory by Rossini at the Opéra-Comique
23:00
InterMezzo
23:30
The Sound of New York - Damion Reid
00:00
The Messenger Legacy - Jazz en tĂŞte
01:00
The Sound of New York - Greg Osby
01:30
Dave Holland 'Prism' - Jazz en TĂŞte
02:40
Liniker e os Caramelows - Banlieues Bleues
03:30
Hiromi - Festival International de Jazz de Montréal
04:30
InterMezzo