Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:45
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
10:30
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
11:25
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
13:30
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
13:45
Serie A magazin... Komentator: Luka Cotič.
14:15
TV Shopping
14:45
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
15:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
16:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
20:55
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
23:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
00:55
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
08:30
TV Shopping
08:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
10:30
Serie A magazin... Komentator: Luka Cotič.
11:15
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
13:10
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
15:15
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
15:25
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
17:15
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
18:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
20:40
Francoska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
23:30
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
01:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
04:30
FIBA Basketball... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
06:45
NHL... Komentator: Uroš Puš.
08:45
TV Shopping
09:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
10:30
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
12:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
13:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
16:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
16:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
16:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
18:45
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
18:55
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
20:45
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
23:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
01:30
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
03:30
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Serie A... Komentator: Luka Potočnik.