Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
Ligue 2... Komentator: Klemen Verlič.
09:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
10:00
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
10:30
Ligue 1... Komentator: Luka Cotič.
12:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
14:15
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
16:15
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
18:00
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
22:00
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
23:45
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
01:30
Ligue 1... Komentator: Blaž Magdič.
03:30
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
04:30
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
07:00
Belgijska liga... Komentator: Uroš Puš.
09:00
Ligue 2... Komentator: Uroš Puš.
11:00
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
12:00
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:45
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
15:30
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
17:15
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
19:10
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
21:15
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:15
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Ligue 2... Komentator: Klemen Verlič.
05:00
Ligue 1... Komentator: Blaž Magdič.
07:00
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
08:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
08:30
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
09:00
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
11:00
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
12:45
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:30
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
16:15
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:00
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
19:45
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:30
Eurocup... Komentator: Lojze Grčman.
23:15
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Ligue 2... Komentator: Uroš Puš.
05:00
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.