Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

RTS Sat
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Vesti
09:06
Žikina šarenica
10:00
Vesti
10:05
Žikina šarenica
11:00
Znanje imanje, aktuelno dokumentarni program
12:00
Dnevnik
12:20
Balkanskom ulicom:zabavni program
13:02
Sat
13:45
RTS ordinacija
14:50
Vesti
14:59
Glazbeni serijal “Tri boje zvuka” koji se isključivo bavi glazbom i glazbenim temama. U svakoj emisiji gostuju tri glazbena sastava te donose svoju energiju i zvuk, ali i dobru zabavu.
15:23
Medijska mreža srpske dijaspore: Srpski vidici u Rumuniji,program za dijasporu
15:43
Velika iluzija
16:13
Jugoslavija u ratu 1941-1945:10.travanj,dokumentarni program,r.
17:03
60 Najlepših narodnih pesama,muzički program
18:27
Sasvim prirodno, reportaža
19:00
Slagalica, kviz
19:30
Dnevnik
20:05
I: Miodrag Radovanovic, Milutin Milosevic, Boris Milivojevic, Gordan Kičić; S: Đorđe Kadijević, Živorad Žika Lazić; R: Đorđe Kadijević
21:08
I: Ljubiša Samardžić, Milena Dravić, Mića Tomić, Velimir Bata Živojinović; S: Goran Marković, Milan Jelić; R: Dejan Karaklajić... Trajkovići su mostograditeljska obitelj. To je radio deda, zatim sin, a očekuje se i od unuka Budimira da nastavi obiteljsko zanimanje. Međutim, za njega su mostovi prokletstvo, jer se obitelj stalno seli iz mjesta do mjesta, što ometa njegov ljubavni život, koji već vode svi njegovi prijatelji. U jednom pokušaju obitelji da se skrasi, Budimir doživljava, prvi put, potpunu ljubav koja mu pomaže da sasvim odraste i donese odluku kada se pred obitelji Trajković pojavi sljedeći most.
22:41
Glazbeni serijal “Tri boje zvuka” koji se isključivo bavi glazbom i glazbenim temama. U svakoj emisiji gostuju tri glazbena sastava te donose svoju energiju i zvuk, ali i dobru zabavu.
23:05
Dnevnik
23:25
Mira Adanja Polak-ekskluzivno:zabavni program
00:00
Point blank:Gitarologija,muzički program,1.deo,r.
00:53
Balkanskom ulicom: zabavni program,r.
01:29
Slagalica, kviz, r.
01:45
Nešto lepo
01:54
60 Najlepših narodnih pesama,muzički program,r.
02:00
Vesti (04.00,00)
03:17
Znanje imanje, aktuelno dokumentarni program,r.
04:15
Point blank: Gitarologija,muzički program,1.deo,r.
04:43
I: Miodrag Radovanovic, Milutin Milosevic, Boris Milivojevic, Gordan Kičić; S: Đorđe Kadijević, Živorad Žika Lazić; R: Đorđe Kadijević
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Vesti
09:05
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
09:48
Nešto lepo, r.
10:00
Tako stoje stvari
12:00
Dnevnik
12:15
Sport plus
12:25
Vreme, Stanje na putevima
12:30
Slagalica, kviz, r.
12:50
Verski kalendar,aktuelno dokumentarni program,r.
13:00
Srbija na vezi,program za dijasporu,r.
13:30
Trag: Tunis - nova priča
14:00
Lov i ribolov:između Sečnja i Žitišta,reportaža
14:30
I: Dragan Bjelogrlić, Nataša Tapušković, Tanja Bošković, Nada Macanković, Dragomir Čumić; S: Novak Novak, Ivana Dimić, Balša Đogo; R: Goran Gajić, Miroslav Lekić, Balša Đogo, Ivan Živković
15:10
Ovo je Srbija
16:02
Nešto lepo, r.
16:09
Slovarica:program za dijasporu,r.
16:20
Ružne reči,program za decu
16:32
Vreme muzike,program za dijasporu
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:42
Beogradska hronika
18:25
Slagalica, kviz
18:45
Datum,dokumentarni program
18:55
Srbija na vezi-regioni, program za dijasporu
19:30
Dnevnik
20:05
I: Vojin Ćetković, Dragan Jovanović, Dubravka Mijatović, Tanasije Uzunović, Ljubinka Klarić; S: Radoslav Pavlović, Ivana Dimić; R: Marko Marinković
21:00
Velika iluzija
21:30
Mira Adanja Polak-ekskluzivno:zabavni program,r.
22:00
Ide Mile-kolaž 7,muzički program,r.
23:00
Oko
23:30
Sve boje života,opšteobrazovni program
00:00
Dnevnik
00:20
Kulturni dnevnik
00:37
Sportski dnevnik
00:47
Autoportret: Dragan Mićanović
01:35
Kulturni centar: Idolatrija
02:00
Vesti(04.00, 05.00 po00)
02:28
Srbija na vezi-regioni,program za dijasporu,r.
02:53
Slagalica, kviz, r.
03:15
Gastronomad
03:30
Vreme muzike,program za dijasporu,r.
03:56
Oko, r.
04:29
I: Dragan Bjelogrlić, Nataša Tapušković, Tanja Bošković, Nada Macanković, Dragomir Čumić; S: Novak Novak, Ivana Dimić, Balša Đogo; R: Goran Gajić, Miroslav Lekić, Balša Đogo, Ivan Živković
05:06
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Vesti
09:05
I: Ljiljana Blagojević, Milan Srdoc, Miodrag Andrić, Marko Nikolić ml., Marko Jocić; S: Dragoslav Lazić, Živorad 'Žika' Lazić; R: Dragoslav Lazić
10:00
Tako stoje stvari
12:00
Dnevnik
12:15
Sport plus
12:25
Vreme i stanje na putevima
12:30
Slagalica, kviz, r.
12:50
Verski kalendar,aktuelno dokumentarni program,r.
13:00
Srbija na vezi-regioni,program za dijasporu
13:30
Građanin
14:00
Od zlata jabuka,aktuelno dokumentarni program
14:30
Ovo je Srbija
15:25
Slovarica:program za dijasporu,r.
15:40
Ružne reči,program za decu
15:55
Vreme muzike,program za dijasporu
16:20
Beogradska hronika
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:20
Velikani muzičke scene:Nemanja Radulović,(godišnja doba),muzički program,2.deo,r.
18:25
Slagalica, kviz
18:45
Datum,dokumentarni program
18:55
Medijska mreža srpske dijaspore:Srpska razglednica iz Amerike, program za dijasporu
19:25
Zoran Kalezić:50 godina života sa muzikom,muzički program,3.deo,r.
19:55
Dnevnik
20:05
I: Vojin Ćetković, Dragan Jovanović, Dubravka Mijatović, Tanasije Uzunović, Ljubinka Klarić; S: Radoslav Pavlović, Ivana Dimić; R: Marko Marinković
21:05
Beovizija 2018
22:20
Dnevnik
22:40
Kulturni dnevnik
22:55
Sportski dnevnik
23:05
Oko magazin