Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:15
TV Shopping
06:45
Serie B... Komentator: Luka Cotič.
08:40
TV Shopping
09:10
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
TV Shopping
11:30
Serie B... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
15:10
IIHF SP elitne divizije 2018... Komentator: Uroš Puš.
17:40
TV Shopping
17:55
Titan Desert... Komentator: Robert Kukovica.
18:25
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Gregor Gajšek.
20:15
Liga Nova KBM... Komentator: Dani Bavec.
22:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
23:30
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
00:30
World of Free Sports... Komentator: Mitja Hozjan.
01:00
Serie A... Komentator: Dani Bavec.
03:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
Serie B... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
TV Shopping
07:15
Serie B... Komentator: Luka Cotič.
09:00
TV Shopping
09:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
11:15
TV Shopping
11:45
Serie A... Komentator: Dani Bavec.
13:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
15:05
Titan Desert... Komentator: Robert Kukovica.
15:35
TV Shopping
15:55
Češka liga... Komentator: Gregor Gajšek.
17:55
Kvalifikacije za Serie A... Komentator: Dani Bavec.
20:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
21:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:15
Pro14... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
03:00
Portugalski pokal... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Red Bull Air Race... Komentator: Gregor Žvab.
06:30
Triglav The Rock.
06:45
TV Shopping
07:15
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
TV Shopping
09:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
11:15
TV Shopping
11:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
13:30
Magazin... Komentator: Marko Premrl.
13:55
Švicarski pokal... Komentator: Žiga Ikič.
15:55
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Dani Bavec.
18:00
Red Bull Air Race... Komentator: Luka Potočnik.
19:00
Red Bull Air Race... Komentator: Luka Potočnik.
20:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
22:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
00:00
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Luka Cotič.
02:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
03:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
04:00
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Bundesliga... Komentator: Robert Kukovica.