Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Portugalski pokal... Komentator: Luka Potočnik.
08:30
TV Shopping
09:00
Liga Nova KBM... Komentator: Dani Bavec.
10:45
EHF pokal... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
14:15
TV Shopping
14:45
Serie A... Komentator: Dani Bavec.
16:45
15. Slovenia Open.
17:00
Nice Ultimed... Komentator: Gregor Žvab.
18:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:00
Pot do Rusije... Komentator: Robert Kukovica.
19:30
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
20:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
21:00
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
22:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
00:00
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
00:55
Brazilska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Liga Nova KBM... Komentator: Dani Bavec.
06:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
08:30
TV Shopping
09:00
EHF pokal... Komentator: Luka Potočnik.
10:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
12:30
Serie A... Komentator: Dani Bavec.
14:30
TV Shopping
15:00
Nice Ultimed... Komentator: Gregor Žvab.
16:00
IIHF SP elitne divizije 2018... Komentator: Uroš Puš.
17:55
Liga Nova KBM... Komentator: Robert Kukovica.
20:00
TV Shopping
20:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
22:15
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
23:15
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
01:00
Portugalski pokal... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
08:30
TV Shopping
09:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
10:45
Serie A... Komentator: Dani Bavec.
12:30
IIHF SP elitne divizije 2018... Komentator: Uroš Puš.
14:30
TV Shopping
15:00
Titan Desert... Komentator: Robert Kukovica.
15:30
Pot do Rusije... Komentator: Luka Potočnik.
15:55
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Luka Potočnik.
18:00
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Gregor Gajšek.
20:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:00
Liga Nova KBM... Komentator: Robert Kukovica.
22:45
TV Shopping
23:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
01:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
03:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.