Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Vita Hofinger Mihelič - klavir (86)
18:50
Miš maš, Kraljestvo živali 2
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
Robotska operacija oči, gost Marjan Irman, oftalmolog
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, Frajerke, ans. Petan
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Vita Hofinger Mihelič - klavir (86)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Robotska operacija oči, gost Marjan Irman, oftalmolog
11:00
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
17:00
Videostrani, obvestila
18:40
Napovedujemo
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Vita Hofinger Mihelič - klavir (87)
18:50
Korenčkov palček, gledališka predstava Vrtca Velenje
19:15
Ustvarjalne iskrice: Knjižna kazalka (201)
19:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
2679. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Kasaške dirke , reportaža
21:15
Dotiki gora: Čelo nad Drago
21:30
Koncert Marka Škugorja, posnetek 1. dela
22:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 1, balet (87)
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
2679. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 1, balet (88)
18:50
Miš maš, Vse o mačkah
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
Evropska unija in slovensko gospodarstvo
20:45
Regionalne novice
20:50
Program Dora
20:55
POP CORN, Vili Resnik, Bomb Shell
21:55
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 1, balet (88)
22:00
Videospot dneva
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Videostrani, obvestila