Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 4
06:30
Premier liga: Pregled sezone 2018/2019
08:30
Grand Slam Wimbledon 2019: 1/4 finale (m)
10:30
Liga narodov (m) - zaključni turnir: 1/2 finale
12:30
Kitajska liga: Hebei CFFC - Shanghai Shenhua
14:15
Zlati pokal 2019 - finale: Mehika - ZDA
16:15
Trans World Sport
17:15
Touring Car Europe: Avstrija - 1. dirka
18:15
Grand Slam Wimbledon 2019: 1/4 finale (m)
20:15
Liga narodov (m) - zaključni turnir: 1/2 finale
22:15
Touring Car Europe: Avstrija - 2. dirka
23:15
Evropsko prvenstvo U19 (m): Italija - Portugalska
01:00
Španska liga: Pregled sezone 2018/2019
02:00
Grand Slam Wimbledon 2019: 1/4 finale (m)
04:00
Kitajska liga: Jiangsu - Shanghai
05:45
Španska liga: The La Liga Santander Champions
06:45
Grand Slam Wimbledon 2019: 1/4 finale (m)
08:45
Kvalifikacije za Evropsko ligo - 1. krog: Olimpija - Rigas
10:30
Car Fashion
11:00
Judo Grand Prix: Budimpešta - 1. dan (najboljši dvoboji)
13:00
Grand Slam Wimbledon 2019: 1/2 finale (m)
15:00
Japonska liga: Tokyo - Kawasaki
17:00
Letošnje evropsko prvenstvo za najboljše nogometašice do 19 leta starosti bo med 16. in 28. julijem gostila Škotska v Perthu, Stirlingu, Paisleyju in Glasgowu. Naslov branijo dvakratna zaporedne prvakinje iz Španije, medtem ko je Nemčija zgodovinsko gleda.
19:00
Grand Slam Wimbledon 2019 - Finale dvojic (mešani pari): Lindstedt/Ostapenko - Dodig/Chan
20:30
Letošnje evropsko prvenstvo za najboljše nogometašice do 19 leta starosti bo med 16. in 28. julijem gostila Škotska v Perthu, Stirlingu, Paisleyju in Glasgowu. Naslov branijo dvakratna zaporedne prvakinje iz Španije, medtem ko je Nemčija zgodovinsko gleda.
22:30
Svetovno prvenstvo U21 (m): Hrvaška - Kosovo
00:00
Liga narodov (m) - zaključni turnir: Tekma za 3. mesto
02:00
Svetovno prvenstvo U21 (m): Španija - ZDA
03:30
Grand Slam Wimbledon 2019: 1/2 finale (m)
05:30
Kitajska liga: Hebei CFFC - Shanghai Shenhua
07:15
World of Freesports
07:45
Grand Slam Wimbledon 2019: 1/2 finale (ž)
09:30
Evropsko prvenstvo U19 (ž): Škotska - Francija
11:15
Svetovno prvenstvo U21 (m): Španija - ZDA
12:45
Judo Grand Prix: Budimpešta - 2. dan (najboljše borbe)
14:30
Grand Slam Wimbledon 2019: 1/2 finale (ž)
16:15
Grand Slam Wimbledon 2019: Finale (m)
18:15
Romunska liga: Viitorul - Dinamo (B)
20:00
Evropsko prvenstvo U19 (ž): Norveška - Nizozemska
21:45
Grand Slam Wimbledon 2019: Finale (ž)
23:30
Danska liga: Brondby - Silkeborg
01:15
Frank Warren Boxing: O2 Arena - London (najboljše borbe)
03:15
Touring Car Europe: Avstrija - 1. dirka
04:15
Touring Car Europe: Avstrija - 2. dirka
05:15
Evropsko prvenstvo U19 (m): Italija - Portugalska