Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Dežniki, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5870. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesno glasbenih animacij
11:00
Dora: Aleksander Čeferin, pogovorna oddaja
12:00
Spodbujamo prijateljstvo, oddaja
12:20
Videostrani
14:00
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Novosti na knjižnem trgu
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Pogovor z novimi evropskimi poslanci, iz studia
18:40
Gorenjska poročila, 5865. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
40. let VDC Radovljica, reprotaža
20:15
Oddaja o regionalni košarki na vozičkih
21:40
Poletne spominčice
22:00
S sprejema kranjskih talentov, reprotaža
22:35
Dan slovenske Policije, reportaža
23:40
Poletne spominčice
00:00
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Ta čudovita zemlja, otroška oddaja
09:40
Poletne spominčice
10:00
Žogarija 2019, oddaja
10:30
Portret ekologinje
11:45
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Poletne spominčice
19:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: O smrčanju, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Poletne spominčice
22:00
40. let VDC Radovljica, reprotaža
22:15
Sledi korakov: Izgnanka Elizabeta Škorjanc - Betka
23:40
Poletne spominčice
00:00
Dobrodelni koncert Carmen Manet, posnetek
01:20
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Prijazni dinozaver, otroška oddaja
09:30
Do tiste stezice, ekološka pravljica
09:40
Poletne spominčice
10:00
Festival Sobivanja 2019
10:20
6. Teden ljubiteljske kulture
11:00
Novosti na knjižnem trgu
11:30
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Jesenice, oddaja
12:00
Videostrani
14:50
Evropska vas v Radovljici
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Predstavitev sezone PGK, reportaža
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Poletne spominčice
19:00
Žogarija 2019, oddaja
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Dora: Aleksander Čeferin, pogovorna oddaja
21:00
Sledi korakov: Izgnanka Elizabeta Škorjanc - Betka
21:40
Gorenjska poročila, 5868. informativna oddaja
22:00
Moja Valeta 2019 OŠ Preddvor
23:40
Poletne spominčice
00:00
Najlepše melodije Dalmacije
01:35
Videostrani