Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:55
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
11:10
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
13:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
14:20
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
15:35
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
16:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
17:50
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
19:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
20:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
21:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
22:10
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
00:20
Svetovno prvenstvo... Komentator: Grega Sever.
01:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
03:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Grega Sever.
04:30
Shell Helix Rally Estonia... Komentator: Aljoša Novak.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:05
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
Hrvaška liga... Komentator: Gregor Gajšek.
13:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
14:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
15:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
16:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
17:00
Škotski pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:00
Škotski pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik in Sara Isaković.
23:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
01:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Grega Sever.
02:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
04:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
14:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
15:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
16:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
17:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
18:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
19:00
Češka liga... Komentator: Gregor Gajšek.
21:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik in Peter Mankoč.
23:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Grega Sever.
01:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
02:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
04:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.