Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Zasebni muzej Tonija Štrigla
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka: Kaj prinaša srečo
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Iztok Osojnik - Viktoria Dance 1 (20)
18:45
Dotiki gora: Logarska peč in Strelovec (139)
19:10
Vrtnarski kotiček
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2699. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Večer glasbe Lojzeta Slaka - 1. del
21:55
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Iztok Osojnik - Viktoria Dance 1 (20)
22:00
Popotniške razglednice: Baltske države
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Zasebni muzej Toneta Štrigla
09:40
2698. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2699. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
ŽUPAN Z VAMI: Martin Brecl, župan Občine Dobrna
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Jutranji pogovori 1
13:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:35
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Zverinice iz Rezije, gledališka predstava Vrtca Velenje, OE Lučka
18:30
Ustvarjalne iskrice (173): Buče in še kaj
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Ciril Cesar - Pot v svetlobo (21)
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: ans. Gadi
21:15
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Ciril Cesar - Pot v svetlobo (21)
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2699. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kasaške dirke, reportaža
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Peter Kolšek, Refošk
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
AKTUALNO: Rožnati oktober - ozaveščanje o raku dojk
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, ansambel Gadi
22:20
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Peter Kolšek, Refošk
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program