Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Tosca by Puccini at the Festival d'Aix-en-Provence
08:02
InterMezzo
09:30
Valery Gergiev and the Mariinsky Orchestra: Debussy and Mussorgsky
10:40
Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
12:10
InterMezzo
13:00
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
14:20
Yann Pascal Tortelier and the Orchestre National de Lyon: Messiaen, Ravel, Boieldieu, Debussy
16:00
InterMezzo
17:01
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
18:00
E.J. STrickland Quintet - Jazz en Tete
19:00
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
19:40
InterMezzo
21:00
Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
22:30
Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
00:00
Jaimeo Brown 'Transcendence' at Zinc Bar (New York)
01:00
InterMezzo
02:00
Erik Truffaz Quartet feat. Nya - Festival International de Jazz de Montréal
03:30
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
04:30
E.J. STrickland Quintet - Jazz en Tete
05:30
InterMezzo
06:00
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
07:20
Yann Pascal Tortelier and the Orchestre National de Lyon: Messiaen, Ravel, Boieldieu, Debussy
09:00
InterMezzo
09:30
Sadeh 21 by Ohad Naharin, Batsheva - The young Ensemble Ohad Naharin, Théâtre national de Chaillot
10:45
Deca Dance by the Batsheva Dance Company - Théâtre national de Chaillot
11:50
InterMezzo
13:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
14:15
Esa-Pekka Salonen conducts the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Salonen
15:40
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
16:30
InterMezzo
17:00
Tosca by Puccini at the Festival d'Aix-en-Provence
19:00
InterMezzo
21:00
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
22:40
Jordi Savall and Le Concert des Nations: Tribute to the Earth
00:35
Henry Butler solo - Zinc Bar (New York)
01:30
InterMezzo
02:00
Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
03:30
Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
04:45
InterMezzo
06:00
Norma by Vicenzo Bellini at the Gran Teatre del Liceu
09:00
InterMezzo
09:30
Gautier Capuçon and Frank Braley play Beethoven at the Philharmonie de Paris
11:00
Casals Quartet plays Schubert, Shostakovich and Beethoven
12:10
InterMezzo
13:00
Tosca by Puccini at the Festival d'Aix-en-Provence
15:00
InterMezzo
17:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
18:20
Esa-Pekka Salonen conducts the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Salonen
19:45
InterMezzo
21:00
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
22:00
E.J. STrickland Quintet - Jazz en Tete
23:00
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
00:00
China Moses - Alfa Jazz Fest
01:00
InterMezzo
02:00
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
03:20
Yann Pascal Tortelier and the Orchestre National de Lyon: Messiaen, Ravel, Boieldieu, Debussy
05:00
InterMezzo