Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
William Christie conducts Titon et l'Aurore by Mondonville at the Opéra-Comique
08:21
InterMezzo
09:30
Pablo Heras-Casado and the Mahler Chamber Orchestra: Stravinsky, Eötvös, Falla
10:25
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Britten, Shostakovich
12:20
InterMezzo
13:00
Wiener Philharmoniker, Cecilia Bartoli, Daniel Barenboim - Mozart
14:30
Mozartwoche 2021: Seong-Jin Cho plays Mozart
14:58
Das Lied von der Erde by Mahler at the Festival de Saint-Denis
16:29
InterMezzo
17:00
Roy Hargrove Quintet - Jazz en Tete
18:00
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
18:45
E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
19:47
InterMezzo
21:00
L'Allegro, Il Penseroso ed Il Moderato - Mark Morris - Teatro Real
22:39
Romeo & Juliet by Goyo Montero, Teatro Real, Companía Nacional De Danza
00:20
The Yellowjackets - New Morning
01:43
InterMezzo
02:00
Roy Hargrove Quintet - Jazz en Tete
03:00
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
03:44
E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
04:45
InterMezzo
06:00
Wiener Philharmoniker, Cecilia Bartoli, Daniel Barenboim - Mozart
07:30
Mozartwoche 2021: Seong-Jin Cho plays Mozart
07:58
Das Lied von der Erde by Mahler at the Festival de Saint-Denis
09:30
L'Allegro, Il Penseroso ed Il Moderato - Mark Morris - Teatro Real
11:08
Romeo & Juliet by Goyo Montero, Teatro Real, Companía Nacional De Danza
12:50
InterMezzo
13:00
Mozartwoche 2021: Martha Argerich, Daniel Barenboim
14:30
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Dvořák, Strauss
16:00
InterMezzo
17:00
Hamlet by Ambroise Thomas at the Opéra-Comique
20:00
InterMezzo
21:00
Staatskapelle Dresden and Christian Thielemann: Schumann's Symphonies No. 1 & 2
22:25
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Rimsky-Korsakov
23:20
InterMezzo
00:17
Erik Truffaz Quartet feat. Rokia Traoré - Jazz a la Villette
01:54
InterMezzo
02:00
L'Allegro, Il Penseroso ed Il Moderato - Mark Morris - Teatro Real
03:37
Romeo & Juliet by Goyo Montero, Teatro Real, Companía Nacional De Danza
05:20
InterMezzo
06:00
Puccini's Madama Butterfly at the Glyndebourne Festival
08:21
InterMezzo
09:30
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Tchaikovsky, Mussorgsky, Stravinsky
11:00
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Debussy, Ravel, Brahms
12:30
InterMezzo
13:00
William Christie conducts Titon et l'Aurore by Mondonville at the Opéra-Comique
15:22
InterMezzo
17:00
Pablo Heras-Casado and the Mahler Chamber Orchestra: Stravinsky, Eötvös, Falla
17:57
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Rimsky-Korsakov
18:51
Das Lied von der Erde by Mahler at the Festival de Saint-Denis
20:21
InterMezzo
21:00
Roy Hargrove Quintet - Jazz en Tete
22:00
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
22:46
E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
23:47
InterMezzo
00:00
Omar Sosa, Quarteto Afrocubano - Jazz a Junas
00:54
InterMezzo
02:00
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
03:56
Staatskapelle Dresden and Christian Thielemann: Schumann's Symphonies No. 3 & 4
05:13
InterMezzo