Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
07:14
InterMezzo
08:30
The Dead Queen by Kader Berlarbi - Capitole de Toulouse Ballet
10:25
Peer Gynt by Heinz Spoerli, Zurich Opera Ballet
12:20
InterMezzo
12:30
Mazepa by Tchaikovsky at the Mariinsky Theatre
15:30
InterMezzo
16:30
Manon Lescaut by Puccini at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
18:36
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
18:56
InterMezzo
20:30
The Tatarstan State Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Mozart, Mahler
22:25
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
23:55
Gregory Privat - Jazz en Tete
00:30
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
01:05
Keziah Jones - Jazz a Vienne
02:20
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
03:20
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
04:25
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
06:01
InterMezzo
08:30
Norma by Bellini - Opéra Royal de Wallonie-Liege
11:10
InterMezzo
12:30
Riccardo Muti and the Berlin Philharmonic Orchestra: Requiem by Verdi
14:05
Brahms: Piano Quintet
14:51
The Armenian State Symphony Orchestra and Sergey Smbatyan: Symphony no 2 by Khachaturian
15:48
The Armenian State Symphony Orchestra and Sergey Smbatyan: Symphony no 3 by Terterian
16:15
InterMezzo
16:30
Simon Rattle and the Berlin Philharmonic: Strauss, Berg, Ravel, Stravinsky
18:03
Alexandre Kantorow at the Fondation Louis Vuitton: Brahms, Bartok, Fauré, Liszt
19:41
InterMezzo
20:30
Manon's story by K. MacMillan - Opéra national de Paris, Palais Garnier
22:38
InterMezzo
23:30
We Love Ella - The Amazing Keystone Big Band
00:30
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
01:00
China Moses - Alfa Jazz Fest
02:05
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
03:05
E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
04:05
Ron Carter, Golden Striker Trio - Jazz a vienne
05:05
John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival
05:46
InterMezzo
08:30
The Armenian State Symphony Orchestra and Sergey Smbatyan: Symphony no 2 by Khachaturian
09:28
The Armenian State Symphony Orchestra and Sergey Smbatyan: Symphony no 3 by Terterian
09:58
Budapest Festival Orchestra & Iván Fischer: Beethoven
11:46
InterMezzo
12:30
Brahms : Tragic Overture and Piano Concerto No. 2
13:35
Karina Canellakis and the Orchestre de Paris: Wagner, Ravel, Bartok
14:40
InterMezzo
16:30
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
16:59
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
18:06
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
19:10
InterMezzo
20:30
L'Incoronazione di Poppea by Monteverdi at the Salzburg Festival
23:48
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
01:26
Ron Carter, Golden Striker Trio - Jazz a vienne
02:41
John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival
03:21
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
04:51
Gregory Privat - Jazz en Tete
05:46
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal