Italijanske TV

Ostale TV

SK 2
07:00
Drugo najmočnejše klubsko tekmovanje v Evropi vsak teden prinaša razburljive tekme. Če ste kakšno zamudili, smo za vas zbrali vse najlepše trenutke.
08:00
Biovis d.o.o.
08:45
Ameriški nogomet ima tudi v deželici na sončni strani Alp vse več oboževalcev. Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba. Naslov branijo igralci Kansas City Chiefs.
11:15
12:00
WTA Ostrava, V živo
12:30
WTA Ostrava in ATP 250 Antwerp, V živo
20:45
Nogometna Liga prvakov je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko tekmovanje na stari celini. Njeni začetki segajo v daljne leto 1955. Naslov je do tega trenutka osvojilo kar dvaindvajset različnih klubov. Največkrat so slavili nogometaši madridskega Reala, in sicer enajstkrat. Aktualni prvaki so nogometaši munchenskega Bayerna.
21:00
23:00
Nascar: Kansas 400 - vrhunci dirke
00:00
Liga prvakov se vrača na veliki oder. Potem ko se je lanska sezona sklenila z velikim zmagoslavjem Bayerna, bomo tudi letos z zanimanjem spremljali razplet najmočnejšega evropskega klubskega tekmovanja. Barcelona bo sezono odprla proti Ferencvarošu našega Mihe Blažiča.
01:45
Kitajska liga: Beijing Ducks - Zhejiang Golden Bulls
03:30
Nemški klubski nogomet se lahko pohvali z bogato zgodovino in z izjemno urejenim sistemom tekmovanja vse do najnižjih lig. V 3. Bundesligi se med seboj meri dvajset ekip. Prvouvrščeni ekipi si zagotoviti neposredno uvrstitev v višji rang, medtem ko tretjega čakajo kvalifikacije, zadnje štiri ekipe izpadejo.
05:15
Šport je sredstvo množic, kjer se sprostijo pozitivna energija in dobro počutje. Tudi zaradi tega je Trans World Sport oddaja, ki je letos praznovala že 29 letnico delovanja.
06:15
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov. Z naskokom najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Zadnji naslov je romal v roke galaktikom iz španske prestolnice.
00:45
Ajax bo tudi v letošnji sezoni poskušal prekrižati načrte večjim in predvsem bogatejšim evropskim velikanom. Liverpool znova cilja na vrh, a Jurgen Klopp se dobro zaveda, da med navijači veliko šteje tudi domačo prvenstvo. Lahko Ajax že na začetku sezone poskrbi za presenečenje?