Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
07:45
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
09:45
TV Shopping
10:00
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
11:55
Turška liga, ženske... Komentator: Gregor Žvab.
13:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
15:45
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
17:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
20:10
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
20:25
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
22:30
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
00:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
02:00
Francoska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:30
Red Bull Air Race... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Turška liga, ženske... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
08:45
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
10:45
TV Shopping
11:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
12:55
FIBA Basketball... Komentator: Luka Potočnik.
13:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
15:10
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
16:55
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
19:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
19:25
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
19:55
Brazilska liga... Komentator: Luka Potočnik.
22:00
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
23:30
FIBA Basketball... Komentator: Luka Potočnik.
00:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
01:00
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
03:05
Južnoameriška liga prvakov... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
06:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
08:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
09:30
Red Bull Air Race... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
Red Bull Air Race... Komentator: Gregor Žvab.
12:00
Red Bull Air Race... Komentator: Gregor Žvab.
13:00
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
13:30
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
15:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
17:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:30
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
23:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
01:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
03:05
Škotska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
NCAA... Komentator: Robert Kukovica.