Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:55
Winter X Games... Komentator: Aleš Stadler.
09:55
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
10:55
NHL... Komentator: Uroš Puš.
12:55
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
13:45
Worldies... Komentator: Luka Cotič.
14:00
Winter X Games... Komentator: Aleš Stadler.
14:55
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
16:55
Škotska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
19:25
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
21:30
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
22:30
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
23:30
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
01:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
05:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Žvab.
08:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
10:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
12:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
13:45
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
15:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
17:15
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
19:00
TV Shopping
19:30
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
21:15
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
23:00
Svetovno mladinsko prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
00:00
Svetovno mladinsko prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
01:00
Avstralska liga... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Winter X Games... Komentator: Aleš Stadler.
08:15
Winter X Games... Komentator: Aleš Stadler.
09:15
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
11:00
Češka liga... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
14:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
16:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
18:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:30
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
00:00
WRC... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
EHF pokal... Komentator: Mitja Hozjan.