Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Kuža pazi in še kaj, posnetek prireditve
08:45
Mi znamo, 5. del otroške serije
09:15
Ustvarjalne minute: Nakupovalna vrečka, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5596. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Rak na črevesju, izobraževalna oddaja
11:35
Sreda v sredo: Peter Jančič, pogovorna oddaja
12:35
Parada učenja 2018, reportaža
13:20
Koncert Vlada Kreslina – Kaj naj ti prinesem draga, posnetek
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: David Kastelic, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5597. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:00
Parada učenja 2018, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5598. informativna oddaja
22:00
Sledi korakov: Mojmir Ocvirk, pogovorna oddaja
23:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
23:20
Med rudarji, Anton Koban, reportažni zapis
23:40
Gorenjska poročila, 5599. Informativa oddaja
00:00
Koncert skupine Fajrund, posnetek
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Tuševa zvezdica 2018, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5600. informativna oddaja
10:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
11:25
Dora: David Kastelic, pogovorna oddaja
12:20
Videostrani
14:35
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Iz sveta tišine: Državno prvenstvo v orientacijskem teku, reportaža
15:50
Regijska podelitev nagrad in priznanj ob dnevu civilne zaščite, reportaža
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5601. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Otvoritev nove Knjižnice A.T.L. v Radovljici, reportaža
20:30
50 let plemenitega dela društva Sožitje Kranj, reportaža
21:00
Pevski večer Vokalne skupine Kokr'čan, 2. del
21:40
Gorenjska poročila, 5601. informativna oddaja
22:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
22:30
Predčasne volitve 2018, pogovorna oddaja
23:00
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
23:20
Dediščina vodnjakov: Oživljanje vodnjakov, 3. del dokumentarne serije
23:40
Gorenjska poročila, 5601. informativna oddaja
00:00
Sreda v sredo: Peter Jančič, pogovorna oddaja
01:00
Koncert ob 20-letnici MePZ Ladko Korošec in ansambla Dori, 2. del prireditve
02:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Evropski utrip: dr. Milan Zver o projektu Erasmus+, pogovorna oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5601. informativna oddaja
10:00
Potep po Ljubljani, izobraževalna serija
11:00
Sledi korakov: Mojmir Ocvirk, pogovorna oddaja
11:45
7. Zasavski humanitarni tek, oddaja
12:00
Videostrani
14:55
Parada učenja 2018, reportaža
15:30
Med rudarji, Anton Koban, reportažni zapis
16:20
Vredno je stopiti noter
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodovnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5602. informativna oddaja
19:00
17. Frankofonski festival, posnetek
19:20
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: Rak na črevesju, izobraževalna oddaja
21:00
Dediščina vodnjakov: Oživljanje vodnjakov, 4. del dokumentarne serije
21:40
Gorenjska poročila, 5602. informativna oddaja
22:00
Iz sveta tišine: Državno prvenstvo v orientacijskem teku, reportaža
22:30
Dora: David Kastelic, pogovorna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5602. informativna oddaja
00:00
Slovenska čebelarska dediščina, dokumentarna serija
00:30
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
01:00
Videostrani